beauty day eloo

BEAUTY DAY

BEAUTY DAY

Určený najmä dámam, ktoré sa túžia vidieť očami skúsených vizážistov a stylistov.

Hlavnou témou balíku je krása a wellness. Rozhodnite, či bude váš beauty day plný oddychu a procedúr, alebo vám ho naprogramujeme ako workshop s odborníkmi na krásu.

1/

BEAUTY BOOSTER

Ako ženy poznáme mnoho trikov, ako svoju krásu pozdvihnúť o level vyššie. My sme však pre vás pripravili program, ktorý kombinuje tie najlepšie! Čo všetko v jeden deň zvládnete je na vás. V maskérni je vám k dispozícii vizážista a hairstylista, vo wellnes corneri masér, manikérka a kozmetička, čo sa aktuálne nosí vám rada predstaví vybraná fashion dizajnérka, alebo stylistka s prípadným swapom oblečenia. Za barom samozrejme nechýbajú superfood drinky a catering. 

2/

BEAUTY WORKSHOP DAY

Čo pre seba robiť viac, ako sa o seba starajú profesionálne vizážistky, čo sa dnes nosí, čo na krásu hovorí ajurvéda, aké rituály sú tie najefektívnejšie, ako cvičiť a čo jesť. Krása nie je len o vonkajšej dokonalosti. Radi vám zorganizujeme workshop day plný tém, ktoré vás zaujímajú. Spolu s líčením a vybranými procedúrami vás čaká napríklad prednáška stylistu, finess trénera, výživového poradcu, odborníka na alternatívne prístupy, atď. Je len na vás, čo o kráse chcete vedieť tu a teraz.

základné služby:

> prenájom ateliéru

> catering

> vizážista

 + voliteľné služby: 

> fashion designer / stylista

> masérske & kozmetické služby

> odborná prednáška

> workshop 

> DJ